Úvod DOPRAVA

Poradíme Vám

Produkty firmy HIPPOinvest Development, a.s zaručujú kvalitný a zdravý spánok.

Náš hlavný výrobný program sa zameraný na výrobu prešívaných paplónovvankúšov. Náš široký sortiment rozdeľujeme do piatich radov: Profesional, Profesional - aloe vera, Optimum, Exclusive a Celebrity.

V našom sprievodcovi nájdete tipy, rady a odporúčania o kvalitnom a zdravom spánku. Ďalej tu nájdete návody a postupy ako správne udržovať produkty na spanie a pod.

Rad: Vrchný materiál: Výhody a určenie:
Profesional 60 100% polyesterové mikrovlákno

kvalita/cena

Profesional 60 - aloe vera 100% polyesterového mikrovlákna so špeciálnou úpravou aloe vera citlivá pokožka
Optimum 60 65% polyester, 35% bavlna kvalita/cena
Exclusive 95 65% polyester, 35% bavlna praní na 95°C - najvhodnejšie pre alergikov
Celebrity 60 100% bavlněný satén nejvyšší kvalita, citlivá pokožka

Sprievodca

Tipy ako vybrať paplón na spanie na celý rok

Výber paplónu sa môže zdať na prvý pohľad jednoduchý. Rozhodne to tak ale nie je. Ako sa vyznať v neprebernom množstve druhov paplónů a ako vybrať paplón, ktorý nám bude vyhovovať v zime aj v lete? To vám poradíme.

Sprievodca: Ako vybrať správny vankúš

Hľadáte kvalitný vankúš a nemôžete si z pestrej škály rozhodnúť, ktorý vankúš na spanie vybrať? Práve pre Vás sme vytvorili jednoduchého sprievodca: Ako vybrať správny vankúš.

Ako si vybrať anatomický vankúš na spanie

Premýšľate, ako si vybrať vankúš na spanie? Odporúčame vám anatomický vankúš, ktorý zaistí správnu polohu hlavy a chrbtice a preventívne vás ochráni pred bolesťou hlavy a chrbta. Anatomický vankúš vyberajte s ohľadom na materiál, tvar a tuhosť.

Ako správně vyprať paplón a vankúš

Rozmýšlate nad tím ako vyprať prešívaný paplón alebo vankúš? Začnite výberom vhodného prášku na pranie. Na biele paplóny a vankúše používame prášok určený pre prianie bielej bielizne.

Odborné informácie o našich výrobkoch

Podrobné informácie o paplónoch, vankúšoch a chráničoch na matrace

vyrábaných našou firmou v produktových radách K1 Celebrity 60, K1 Profesional 60, K1 Exclusive 60, K1 Optimum 60 a K1 Profesional 60 aloe vera nájdete na webovej stránke našej firmy produktů

Vysvetlivky pojmov

V tejto časti vám vysvetlíme význam niektorých slov, ktoré pre Vás môžu byť nezrozumiteľná alebo moc odborná, a alebo si len nie ste istí významom.

Jedná sa prevažne on Textilné názvy, týkajúce sa textilného bytového textilu z umelého vlákna ako sú poťahy na matrac, prešívané paplóny a vankúše.

V lete jedine letné paplóny !

Prehliadajte si ponuku letných paplónov ►Paplón by ste mali používať s ohľadom na ročné obdobi . Ak ste zvyklý usinať pod paplónom aj v lete, pripravte si tenké paplóny. Vzpomeňte si na český film Slunce, seno, erotika, kde v Taliansku používajú len tenučké druhy pláten a pořiďte si tiež tenkú letnú príkrývku. Bude vám to príjemne a nebudete sa zbytečne potiť.

© 2024, HIPPOinvest Development,a.s. – všetky práva vyhradené

Zásady o spracovaní osobných údajov | Mapa stránok

eBRÁNA | B2C Brána |

Preskočiť na začiatok stránky