Úvod Rad: K 1® CELEBRITY 60

Rad: K 1® CELEBRITY 60

Rad Profesional 60Rad Profesional 60 - aloe veraRad Optimum 60Rad Exclusive 95Rad Celebrity 60

Výrobky radu K 1® CELEBRITY 60 sú symbolom zdravia a vrchole spánku. Sú kategórie luxusné prinášajúce vysokú hrejivosť, vyznačujú sa super jemnú povrchovou úpravou, jedinečnú splývavosťou a výbornou priedušnosťou. Sú zhotovené z materiálov vynikajúcich vlastností, ktoré sa premietajú do úžitkových vlastností týchto exkluzívnych prešívaných poplónov a vankúšov, ktoré sú určené predovšetkým pre alergikov. Povrchový materiál je 100% bavlnený satén s veľmi príjemným omakom, ktorý je vyrobený z dlouhovlákenné bavlny. Vyznačuje sa vysokou ľahkosťou, veľmi dobrou priedušnosťou, príjemným hebkým omakom a efektným vzhľadom, ktorý je dosiahnutý špeciálnou povrchovou úpravou "supersoft".
Paplón a vankúš CELEBRITY Paplón CELEBRITY celoročný Paplón CELEBRITY thermo Vankúš CELEBRITY so zipsom
set paplón+ vankúš paplón celoročný paplón thermo paplón se zipsom
Náplň prešívaných paplónov a prešívaná náplň obalov vankúšov je tvorená polyesterovými vláknami s vyššie uvedenými antialergickými vlastnosťami, ktoré sú vrstvené v jemných pavučinách do mäkkého rúna, ktoré je tepelne systémom thermobondingu, nie chemickou cestou, spevnené. Aj táto výrobná technológia zabezpečuje výrobkom K 1® CELEBRITY 60 100% zdravotnú nezávadnosť a alergickú neutralitu. Konštrukcia prešívaného paplónu je prispôsobená použitým materiálom, je prešitá do veľkých poloblúkov, čím je zaistená nadýchanosť a príjemná objemovost, konfekčné spracovanie olemovaním prinesie tomuto paplónu tvarovú stabilitu.
Prešívané paplóny K 1® CELEBRITY 60 sú vyrábané zo špeciálne vyvinutého polyesterového plniaceho vlákna "FILLWELL WellCare" od firmy WELLMAN®, ÍRSKO, ktoré je nositeľom trvalých antimikrobiálnych, antiplesňových a antialergénny vlastností a zároveň pôsobí proti roztočom, roztočovým alergénom a mikroorganizmom. Trvalé antialergické vlastnosti sú docieľova- už v počiatočnej fáze výroby tohto polyesterových vlákien, kedy špeciálne aditíva - prísady sú rovnomerne rozptýlené v celom objeme základnej hmoty, z ktorej je vlákno vyrábané, nie sú teda nanášané len na povrch vlákna. Tento výrobný postup zaisťuje trvanlivosť docielených Antialergénne vlastností aj po mnohonásobnom praní.
Anatomický vankúš CELEBRITY 35x45 CELEBRITY detsky set
anatomický vankúš detsky set
Obal vankúšov K 1® CELEBRITY je prešitý menšími poloblúkmi, čím je docielená trvanlivosť aj pri početné namáhaní pri jeho používaní. Klasický vankúš je doplnený jemnými dutými silanizovaným polyesterovými vločkami - guličkami, tzv. Syntetickým perím. Táto náplň umožňuje jej každodenné tvarovanie a prevzdušnenie naklepáním, všitý zips doplnenie či redukciu náplne podľa individuálnych potrieb užívateľa.
Výrobky K 1® CELEBRITY 60 sú ľahko prateľné pri 60°C.
Prešívaný paplón K 1® CELEBRITY 60 THERMO je konštruovaný pre chladnejšie a zimné obdobie. Spojením - olemovaním dvoch samostatne prešitých vrstiev / sendvičov / tvorených z jemného dutého priestorovo tvarovaného polyesterového vlákna s antialergickými vlastnosťami uzavretého na jednej strane polypropylénovú netkanou textíliou a na strane druhej vrchným materiálom, ktorým je 100% jemný bavlnený satén, vznikne vnútorná vzduchová medzivrstva s výbornou tepelne -izolačné schopností. Tento výnimočný paplón odporúčame všetkým, ktorí majú radi väčší pocit tepla pri spánku alebo tým, ktorí túžia po hmotnejšie a objemnejším paplónu, ktorý si zachováva vďaka použitým jedinečným vstupným materiálom svoju vzdušnosť a splývavosť.
V rade K 1® CELEBRITY 60 sú vyrábané anatomické vankúše v dvoch rozmeroch 35 x 45 cm a 35 x 60 cm. Obal je rovnakej konštrukcie ako u klasických vankúšov a je doplnený tvarovanou viskoelastickou penou, ktorá reaguje na teplo a tlak ľudského tela. Tento zdravotný vankúš poskytuje ideálne ergonomické odľahčenie chrbtice a ramenných kĺbov a tým prispieva k ich relaxácii a preventívne pôsobí proti bolestiam hlavy. Vzhľadom na to, že prešívaný obal s antialergickými vlastnosťami má všitý zips, je snímateľný a teda sa ľahko udržiava praním pri teplote 60oC ako všetky výrobky radu K 1® CELEBRITY 60.

© 2024, HIPPOinvest Development,a.s. – všetky práva vyhradené

Zásady o spracovaní osobných údajov | Mapa stránok

eBRÁNA | B2C Brána |

Preskočiť na začiatok stránky