Úvod Vankúše Anatomické vankúše Anatomický vankúš CELEBRITY 35x45

Anatomický vankúš CELEBRITY 35x45

Anatomický vankúš CELEBRITY 35x45

Zdravotný anatomický vankúš CELEBRITY 35x45. Antialergický vankúš českej výroby s jadrom z visco-elastická peny. Vhodný hlavne pre alergikov na roztoče. Vrchný materiál je zo 100% bavlneného saténu. Detailné informácie

Cena s DPH € 29.13
Cena bez DPH € 24.27
 Stk
Dostupnosť produktov Skladom
Kód K1-00190/500

Detailný popis Anatomický vankúš CELEBRITY 35x45

Výrobky radu K 1® CELEBRITY 60 sú symbolom zdravia a vrcholu spánku. Sú kategórie luxusné prinášajúce vysokú hrejivosť, vyznačujú sa super jemnú povrchovú úpravou, jedinečnú splývavosťou a výbornou priedušnosťou. Sú zhotovené z materiálov vynikajúcich vlastností, ktoré sa premietajú do úžitkových vlastnosti týchto exkluzívnych prešívaných paplónov a vankúšov, ktoré sú určené predovšetkým pre alergikov. Povrchový materiál je 100% bavlnený satén s veľmi príjemným omakom, ktorý je vyrobený z dlouhovlákenné bavlny. Vyznačuje sa vysokou ľahkosťou, veľmi dobrou priedušnosťou, príjemným hebkým omakom a efektným vzhľadom, ktorý je dosiahnutý špeciálnou povrchovou úpravou "supersoft".

Obal vankúšov K 1® CELEBRITY je prešitý menšími poloblúkmi, čím je docielená trvanlivosť aj pri početné namáhaní pri jeho používaní. Klasický vankúš je doplnený jemnými dutými silanizovanými polyesterovými vločkami - guličkami, tzv. syntetickým perím. Táto náplň umožňuje jej každodenné tvarovanie a prevzdušnenie poklepaním, všitý zips doplnenie či redukciu náplne podľa individuálnych potrieb užívateľa.

Výrobky K1® CELEBRITY 60 sú ľahko prateľné do 60°C.

© 2024, HIPPOinvest Development,a.s. – všetky práva vyhradené

Zásady o spracovaní osobných údajov | Mapa stránok

eBRÁNA | B2C Brána |

Preskočiť na začiatok stránky