Úvod Vankúše Anatomické vankúše Anatomický vankúš EXCLUSIVE 35x45

Anatomický vankúš EXCLUSIVE 35x45

Zdravotný anatomický vankúš EXCLUSIVE 35x45. Antialergický vankúš českej výroby s jadrom z polyuretánovej peny. Vrchný materiál je zo  zmesi bavlna/polyester (prešívaný). Detailné informácie

Produkt ponúkame v nasledujúcich variantoch:

 Potah: Prešívaný

Potah: Prešívaný

Kód: EXC-00101/500

€ 15.38
 Stk

Skladom

Detailný popis Anatomický vankúš EXCLUSIVE 35x45

Vysoko hygienická rad K 1® EXCLUSIVE 95 spĺňa požiadavky najnáročnejšieho zákazníka a je vhodná pre alergikov a astmatikov a všade tam, kde sú vysoké nároky na hygienické prostredie. Vrchným materiálom je vysoko akostné zmesová tkanina na báze polyester / bavlny zaručujúce rozmerovú stálosť a zdravotná nezávadnosť. Veľmi kvalitné antibakteriálne výplňové materiály zaručujú vysokú odolnosť proti mikroorganizmom. Špeciálny spôsob šitia vrchného materiálu a konfekčné spracovanie umožní prania do 95°C, sterilizáciu v prípade potreby aj v častejších cykloch. Medzi základné vlastnosti radu K 1® EXCLUSIVE 95 patrí hrejivosť, objemová vzdušnosť, ľahkosť, splývavosť a jemnosť.

Anatomický vankúš K 1® EXCLUSIVE 95 je špeciálne tvarovaný vankúš, ktorý prispieva k príjemnému uvoľneniu krčnej chrbtice. Je to vysoko hygienický výrobok - možnosť prania poťahu do 95 ° C a jeho ľahká výmena podľa potreby pomocou všitého zipsu. Poťah anatomického vankúša K 1® EXCLUSIVE 95 je vyrobený z prešívanej zmesové tkaniny bavlna / polyester s vyvářecím polyesterovým rúnom. Jadro tohto anatomického vankúša je zhotovené z tvarovanej polyuretánovej peny. Tento špeciálny vankúš podporuje ako správnu polohu hlavy pri spánku, tak aj správnu polohu krčnej chrbtice pri ležaní na chrbte aj na boku.

© 2024, HIPPOinvest Development,a.s. – všetky práva vyhradené

Zásady o spracovaní osobných údajov | Mapa stránok

eBRÁNA | B2C Brána |

Preskočiť na začiatok stránky