Bavlnené obliečky - detské Bonex

Doprajte svojim deťom rozprávkové zaspávanie. Ponúkame bavlnené obliečky detske českej výroby, na ktorych rozkvitajú jarné kvety, poletujú vtáčiky z obľúbených detských seriálov, obliečky ktoré srší pozitívnou energiou a láskyplnou atmosférou. Vyberať si môžte v malom rozmere paplóna 90x140 cm, alebo detské obliečky urobené na veľké postele s prikrývkou v rozmere 140x200 cm. Povlečení je vyrobené zo 100% bavlny a hodí sa pre kluky aj holčičky.


  • Druhy katalógu

Obliečka TWEETY 70x90 + 140x200 modrá

  • € 12.79 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Tweety je malý, milý a priateľský žltý kanárik. A Jeho vzťah so Silvestrom zlomyseľným čiernym…

Dopredaj

Obliečka TWEETY 70x90 + 140x200 ružovoví…

  • € 12.79 Cena s DPH
 Stk

Skladom

DopredajAby vaše deti rady zaspávaly 


Viete, prečo nechcú chodiť malé deti spať? Mnoho odborníkov sa prikláňa k názoru, že to nie je jednoducho len preto, že nechcú spinkať, ale preto, že nechcú spať samy, v tme, v noci. Ak chcete ale, aby nespali s vami v posteli, potom im skúste aspoň skrášliť a rozveseliť ich izbičku. Treba detskými obliečkami českej výroby, ktoré sú prepracované do všetkých detailov (či už ide o farby, vzory, materiály alebo len spracovanie). Kúpte im tiež "protibubákové" nočné svetlo, obklopte ich obľúbenými hračkami a čítajte rozprávku do zaspatia (napríklad tú, ktorej motívy nájdete na obliečkach). Funguje to!

Ako výrobcovia bytového textilu vám okrem detských oblieček ponúkame aj prikrývky a detské sety do postieľky, ktoré sú vhodné aj pre alergikov a astmatikov a majú dlhodobé úžitkové vlastnosti. Pozrite sa na ne, pretože aj s nimi môžete dať na frak detskému plaču a bojom pred spaním.

© 2024, HIPPOinvest Development,a.s. – všetky práva vyhradené

Zásady o spracovaní osobných údajov | Mapa stránok

eBRÁNA | B2C Brána |

Preskočiť na začiatok stránky