Úvod Vankúše s dutým vláknom Vankúše so zipsom Prešívaný vankúš CELEBRITY so zipsom

Prešívaný vankúš CELEBRITY so zipsom

Prešívaný vankúš CELEBRITY so zipsom
Prošívaný polštář CELEBRITY se zipem - 1
CELEBRITY set

Prešívaný vankúš CELEBRITY so zipsom. Antialergický vankúš českej výroby z dutého vlákna vhodný pre alergikov na roztoče. Vrchný materiál je zo 100% bavlneného saténu. Detailné informácie

Produkt ponúkame v nasledujúcich variantoch:

 Rozmer: 70 x 90

Rozmer: 70 x 90

Kód: K1-00193/500

€ 21.38
 Stk

Skladom

 Rozmer: 50 x 70

Rozmer: 50 x 70

Kód: K1-00192/500

€ 14.73
 Stk

Skladom

Detailný popis Prešívaný vankúš CELEBRITY so zipsom

Výrobky radu K 1® CELEBRITY 60 sú symbolom zdravia a vrcholu spánku. Sú kategórie luxusné prinášajúce vysokú hrejivosť, vyznačujú sa super jemnú povrchovú úpravou, jedinečnú splývavosťou a výbornou priedušnosťou. Sú zhotovené z materiálov vynikajúcich vlastností, ktoré sa premietajú do úžitkových vlastnosti týchto exkluzívnych prešívaných paplónov a vankúšov, ktoré sú určené predovšetkým pre alergikov. Povrchový materiál je 100% bavlnený satén s veľmi príjemným omakom, ktorý je vyrobený z dlouhovlákenné bavlny. Vyznačuje sa vysokou ľahkosťou, veľmi dobrou priedušnosťou, príjemným hebkým omakom a efektným vzhľadom, ktorý je dosiahnutý špeciálnou povrchovou úpravou "supersoft".

Obal vankúšov K 1® CELEBRITY je prešitý menšími poloblúkmi, čím je docielená trvanlivosť aj pri početné namáhaní pri jeho používaní. Klasický vankúš je doplnený jemnými dutými silanizovanými polyesterovými vločkami - guličkami, tzv. syntetickým perím. Táto náplň umožňuje jej každodenné tvarovanie a prevzdušnenie poklepaním, všitý zips doplnenie či redukciu náplne podľa individuálnych potrieb užívateľa.

Výrobky K1® CELEBRITY 60 sú ľahko prateľné do 60°C.

© 2017, Rotexim akciová společnost – všetky práva vyhradené

Mapa stránok

eBRÁNA | B2C Brána |

Preskočiť na začiatok stránky