Úvod Prešívané paplóny Zimné paplóny Paplón CELEBRITY thermo

Paplón CELEBRITY thermo

Paplón CELEBRITY thermo
Přikrývka CELEBRITY thermo

Prešívaný paplón CELEBRITY thermo vhodná predovšetkým pre ľudí trpiacich alergiou na roztoče. Antialergická deka českej výroby z dutého vlákna sa skladá z dvoch thermo vrstiev a jednej mezivzduchové komory. Vrchný materiál je zo 100% bavlnený satén. Detailné informácie

Produkt ponúkame v nasledujúcich variantoch:

 Rozmer: 135 x 200

Rozmer: 135 x 200

Kód: K1-00197/500

Bežná cena: € 53.88

€ 46.12
 Stk

Skladom

 Rozmer: 135 x 220

Rozmer: 135 x 220

Kód: K1-00198/500

Bežná cena: € 58.54

€ 50.73
 Stk

Skladom

Detailný popis Paplón CELEBRITY thermo

Výrobky radu K 1® CELEBRITY 60 sú symbolom zdravia a vrcholu spánku. Sú kategórie luxusné prinášajúce vysokú hrejivosť, vyznačujú sa super jemnú povrchovú úpravou, jedinečnú splývavosťou a výbornou priedušnosťou. Sú zhotovené z materiálov vynikajúcich vlastností, ktoré sa premietajú do úžitkových vlastnosti týchto exkluzívnych prešívaných paplónov a vankúšov, ktoré sú určené predovšetkým pre alergikov. Povrchový materiál je 100% bavlnený satén s veľmi príjemným omakom, ktorý je vyrobený z dlouhovlákenné bavlny. Vyznačuje sa vysokou ľahkosťou, veľmi dobrou priedušnosťou, príjemným hebkým omakom a efektným vzhľadom, ktorý je dosiahnutý špeciálnou povrchovou úpravou "supersoft".

Prešívaný paplón K 1® CELEBRITY 60 THERMO je konštruovan pre chladnejšie a zimné obdobie. Spojením - olemovaním dvoch samostatne prešitých vrstiev / sendvičov / tvorených z jemného dutého priestorovo tvarovaného polyesterového vlákna s antialergickými vlastnosťami uzavretého na jednej strane polypropylénovú netkanou textíliou a na strane druhej vrchným materiálom, ktorým je 100% jemný bavlnený satén, vznikne vnútorná vzduchová medzivrstva s výbornou tepelne-izolačnou schopnosťou. Tento výnimočný paplón odporúčame všetkým, ktorí majú radi väčší pocit tepla pri spánku alebo tým, túžia po hmotnejším a objemnejším paplńu, ktorý si zachováva vďaka použitým jedinečným vstupným materiálom svoju vzdušnosť a splývavosť.

Náplň prešívaných paplónov a prešívaná náplň obalov vankúšov je tvorená polyesterovými vláknami s vyššie uvedenými antialergickými vlastnosťami, ktoré sú vrstvené v jemných pavučinách do mäkkého rúna, ktoré je tepelne systémom thermobondingu, nie chemickou cestou, spevnené. Aj táto výrobná technológia zabezpečuje výrobkom K 1® CELEBRITY 60 100% zdravotnú nezávadnosť a alergickú neutralitu. Konštrukcia prešívaného paplónu je prispôsobená použitým materiálom, je prešitá do veľkých poloblúkov, čím je zaistená nadýchanosť a príjemná objemovost, konfekčné spracovanie olemovaním prinesie tejto prikrývke tvarovú stabilitu.

Prešívané paplóny K 1® CELEBRITY 60 sú vyrábané zo špeciálne vyvinutého polyesterového plniaceho vlákna "FILLWELL WellCare" od firmy WELLMAN®, ÍRSKO, ktoré je nositeľom trvalých antimikrobiálnych, antiplesňových a antialergénny vlastností a zároveň pôsobí proti roztočom, roztočovým alergénom a mikroorganizmom. Trvalé antialergické vlastnosti sú docieľovany už v počiatočnej fáze výroby týchto polyesterových vlákien, kedy špeciálne aditíva - prísady sú rovnomerne rozptýlené v celom objeme základnej hmoty, z ktorej je vlákno vyrábané, nie sú teda nanášané len na povrch vlákna. Tento výrobný postup zaisťuje trvanlivosť a antialergénne vlastnosti aj po mnohonásobnom praní.

Výrobky K1® CELEBRITY 60 sú ľahko prateľné do 60°C.

© 2017, Rotexim akciová společnost – všetky práva vyhradené

Mapa stránok

eBRÁNA | B2C Brána |

Preskočiť na začiatok stránky