Úvod Prešívané paplóny Detské paplóny a vankúše CELEBRITY detský paplón a vankúšik

CELEBRITY detský paplón a vankúšik

CELEBRITY detský paplón a vankúšik
Dětský set 90x130 + 40x60 CELEBRITY - 1
Dětský set 90x130 + 40x60 CELEBRITY - 2
Dětský set 90x130 + 40x60 CELEBRITY - 3

Detský set celebrity 60 JE určený najnáročnejším zákazníkom. Paplón aj vankúšik obsahuje vlákna "FILLWELL WellCare" od firmy WELLMAN®, ktorá pôsobí proti roztočom. Povrchový materiál je vyrobený z dlouhovlákennej bavlny s veľmi jemnou úpravou supersoft. Samozrejmosťou je náplň vankúšika 100% polyesterovým dutým vláknom. Detailné informácie

Cena s DPH € 21.12
Cena bez DPH € 17.45
 Stk
Dostupnosť produktov Skladom
Kód K1-00200

Základná špecifikácia CELEBRITY detský paplón a vankúšik funkcie:

Rozmer paplóna     : 90x130 cm

Rozmer vankúšika  : 40x60 cm

Vrchný materiál       : 100% bavlnený satén

Náplň vankúšika      : 250 g 100% polyesterové duté vlákno Tzv. guličky

Pranie: do 60 ° C

 

Detailný popis CELEBRITY detský paplón a vankúšik

Výrobky radu K 1® CELEBRITY 60 sú symbolom zdravia a vrcholu spánku. Sú kategórie luxusné prinášajúce vysokú hrejivosť, vyznačujú sa super jemnú povrchovú úpravou, jedinečnú splývavosťou a výbornou priedušnosťou. Sú zhotovené z materiálov vynikajúcich vlastností, ktoré sa premietajú do úžitkových vlastnosti týchto exkluzívnych prešívaných paplónov a vankúšov, ktoré sú určené predovšetkým pre alergikov. Povrchový materiál je 100% bavlnený satén s veľmi príjemným omakom, ktorý je vyrobený z dlouhovlákenné bavlny. Vyznačuje sa vysokou ľahkosťou, veľmi dobrou priedušnosťou, príjemným hebkým omakom a efektným vzhľadom, ktorý je dosiahnutý špeciálnou povrchovou úpravou "supersoft".

Náplňprešívaných paplónov a prešívaná náplň obalov vankúšov je tvorená polyesterovými vláknami s vyššie uvedenými antialergickými vlastnosťami, ktoré sú vrstvené v jemných pavučinách do mäkkého rúna, ktoré je tepelne systémom thermobondingu, nie chemickou cestou, spevnené. Aj táto výrobná technológia zabezpečuje výrobkom K 1® CELEBRITY 60 100% zdravotnú nezávadnosť a alergickú neutralitu. Konštrukcia prešívaného paplónu je prispôsobená použitým materiálom, je prešitá do veľkých poloblúkov, čím je zaistená nadýchanosť a príjemná objemovost, konfekčné spracovanie olemovaním prinesie tejto prikrývke tvarovú stabilitu.

Prešívané paplóny K 1® CELEBRITY 60 sú vyrábané zo špeciálne vyvinutého polyesterového plniaceho vlákna "FILLWELL WellCare" od firmy WELLMAN®, ÍRSKO, ktoré je nositeľom trvalých antimikrobiálnych, antiplesňových a antialergénny vlastností a zároveň pôsobí proti roztočom, roztočovým alergénom a mikroorganizmom. Trvalé antialergické vlastnosti sú docieľovany už v počiatočnej fáze výroby týchto polyesterových vlákien, kedy špeciálne aditíva - prísady sú rovnomerne rozptýlené v celom objeme základnej hmoty, z ktorej je vlákno vyrábané, nie sú teda nanášané len na povrch vlákna. Tento výrobný postup zaisťuje trvanlivosť a antialergénne vlastnosti aj po mnohonásobnom praní.

Obal vankúšov K 1® CELEBRITY je prešitý menšími poloblúkmi, čím je docielená trvanlivosť aj pri početné namáhaní pri jeho používaní. Klasický vankúš je doplnený jemnými dutými silanizovanými polyesterovými vločkami - guličkami, tzv. syntetickým perím. Táto náplň umožňuje jej každodenné tvarovanie a prevzdušnenie poklepaním, všitý zips doplnenie či redukciu náplne podľa individuálnych potrieb užívateľa.

Výrobky K1® CELEBRITY 60 sú ľahko prateľné do 60°C.

© 2017, Rotexim akciová společnost – všetky práva vyhradené

Mapa stránok

eBRÁNA | B2C Brána |

Preskočiť na začiatok stránky