Paplón OPTIMUM duo

Paplón OPTIMUM duo
Přikrývka OPTIMUM duo - 1

Prešívaný paplón OPTIMUM duo. Antialergická deka českej výroby z dutého vlákna. Vrchný materiál je zo zmesi mikrovlákna a bavlny. Konštruovaná ako prikrývka štvoro ročných období (je tvorená dvomi rôzne teplými paplónmi spojenými bavlnenými šnúrkami). Detailné informácie

Produkt ponúkame v nasledujúcich variantoch:

 Rozmer: 135 x 200

Rozmer: 135 x 200

Kód: OPT-00050/500

Bežná cena: € 48.00

€ 42.27
 Stk

Skladom

 Rozmer: 135 x 220

Rozmer: 135 x 220

Kód: OPT-00051/500

Bežná cena: € 50.27

€ 46.50
 Stk

Skladom

Základná špecifikácia Paplón OPTIMUM duo funkcie:

Tento univerzálne použiteľný paplón je tvorená dvomi rôzne teplými / silnými / paplónmi, ktoré sú spojené buď suchým zipsom, alebo bavlnenými šnúrkami, čím získavame variantu pre najchladnejšie obdobie. Na jar a jeseň sa z tohto setu používa teplejšie paplón a pre letné obdobie slabšie - letné, veľmi ľahká a na omak veľmi príjemný paplón.

Detailný popis Paplón OPTIMUM duo

Rad K 1® OPTIMUM 60 je určená pre celoročné používanie s možnosťou prania do 60°C. Svojim zložením vyhovuje všetkým parametrom daným pre kvalitné a hygienické spanie, sú veľmi vhodné pre alergikov a astmatikov. Vrchný materiál je veľmi kvalitná zmesová tkanina polyester / bavlna so špeciálnou povrchovou úpravou, ktorá prepožičiava výrobkom K 1® OPTIMUM 60 veľmi príjemný, mäkký a poddajný omak.

Náplň prešívaných paplńov je zhotovená z thermicky spájaného polyesterové rúno zloženého zo zmesi dutých silanizovaných a priestorovo tvarovaných vlákien, pri výrobe tohto veľmi mäkkého rúna sa nepoužívajú na jeho spevnenie chemikálie.

Prešívané paplóny K 1® OPTIMUM 60 sa vyznačujú mäkkosťou a príjemným komfortom pri užívaní, náplň a konfekčné spracovanie olemovaním
zaručuje ich rozmerovú stabilitu a nesléhavost.

Výhodou paplónov a vankúšov radu K1® OPTIMUM 60 je ich ľahká údržba - bežné pranie do 60°C a sušenie / podľa symbolov na etikete.

© 2017, Rotexim akciová společnost – všetky práva vyhradené

Mapa stránok

eBRÁNA | B2C Brána |

Preskočiť na začiatok stránky