Úvod Prešívané paplóny Celoročné paplóny Paplón CELEBRITY celoročný

Paplón CELEBRITY celoročný

Top

Paplón CELEBRITY celoročný

Paplón CELEBRITY celoročný
Přikrývka CELEBRITY celoroční - 1
Přikrývka CELEBRITY celoroční - 2

Prešívaný paplón CELEBRITY celoročný. Antialergická deka českej výroby z dutého vlákna určená hlavne pre alergikov na roztoče. Vrchný materiál je zo 100% bavlneného saténu. Detailné informácie

Produkt ponúkame v nasledujúcich variantoch:

 Rozmer: 135 x 200

Rozmer: 135 x 200

Kód: K1-00195/500

Bežná cena: € 46.42

€ 41.88
 Stk

Skladom

 Rozmer: 135 x 220

Rozmer: 135 x 220

Kód: K1-00196/500

Bežná cena: € 50.46

€ 46.12
 Stk

Skladom

Detailný popis Paplón CELEBRITY celoročný

Výrobky radu K 1® CELEBRITY 60 sú symbolom zdravia a vrcholu spánku. Sú kategórie luxusné prinášajúce vysokú hrejivosť, vyznačujú sa super jemnú povrchovú úpravou, jedinečnú splývavosťou a výbornou priedušnosťou. Sú zhotovené z materiálov vynikajúcich vlastností, ktoré sa premietajú do úžitkových vlastnosti týchto exkluzívnych prešívaných paplónov a vankúšov, ktoré sú určené predovšetkým pre alergikov. Povrchový materiál je 100% bavlnený satén s veľmi príjemným omakom, ktorý je vyrobený z dlouhovlákenné bavlny. Vyznačuje sa vysokou ľahkosťou, veľmi dobrou priedušnosťou, príjemným hebkým omakom a efektným vzhľadom, ktorý je dosiahnutý špeciálnou povrchovou úpravou "supersoft".

Náplň prešívaných paplónov a prešívaná náplň obalov vankúšov je tvorená polyesterovými vláknami s vyššie uvedenými antialergickými vlastnosťami, ktoré sú vrstvené v jemných pavučinách do mäkkého rúna, ktoré je tepelne systémom thermobondingu, nie chemickou cestou, spevnené. Aj táto výrobná technológia zabezpečuje výrobkom K 1® CELEBRITY 60 100% zdravotnú nezávadnosť a alergickú neutralitu. Konštrukcia prešívaného paplónu je prispôsobená použitým materiálom, je prešitá do veľkých poloblúkov, čím je zaistená nadýchanosť a príjemná objemovost, konfekčné spracovanie olemovaním prinesie tejto prikrývke tvarovú stabilitu.

Prešívané paplóny K 1® CELEBRITY 60 sú vyrábané zo špeciálne vyvinutého polyesterového plniaceho vlákna "FILLWELL WellCare" od firmy WELLMAN®, ÍRSKO, ktoré je nositeľom trvalých antimikrobiálnych, antiplesňových a antialergénny vlastností a zároveň pôsobí proti roztočom, roztočovým alergénom a mikroorganizmom. Trvalé antialergické vlastnosti sú docieľovany už v počiatočnej fáze výroby týchto polyesterových vlákien, kedy špeciálne aditíva - prísady sú rovnomerne rozptýlené v celom objeme základnej hmoty, z ktorej je vlákno vyrábané, nie sú teda nanášané len na povrch vlákna. Tento výrobný postup zaisťuje trvanlivosť a antialergénne vlastnosti aj po mnohonásobnom praní.

Výrobky K1® CELEBRITY 60 sú ľahko prateľné do 60°C.

© 2017, Rotexim akciová společnost – všetky práva vyhradené

Mapa stránok

eBRÁNA | B2C Brána |

Preskočiť na začiatok stránky