Úvod Magazín

Poradíme Vám

Tipy ako vybrať paplón na spanie na celý rok

Výber paplónu sa môže zdať na prvý pohľad jednoduchý. Rozhodne to tak ale nie je. Ako sa vyznať v neprebernom množstve druhov paplónů a ako vybrať paplón, ktorý nám bude vyhovovať v zime aj v lete? To vám poradíme.

Sprievodca: Ako vybrať správny vankúš

Hľadáte kvalitný vankúš a nemôžete si z pestrej škály rozhodnúť, ktorý vankúš na spanie vybrať? Práve pre Vás sme vytvorili jednoduchého sprievodca: Ako vybrať správny vankúš.

Ako si vybrať anatomický vankúš na spanie

Premýšľate, ako si vybrať vankúš na spanie? Odporúčame vám anatomický vankúš, ktorý zaistí správnu polohu hlavy a chrbtice a preventívne vás ochráni pred bolesťou hlavy a chrbta. Anatomický vankúš vyberajte s ohľadom na materiál, tvar a tuhosť.

Ako správně vyprať paplón a vankúš

Rozmýšlate nad tím ako vyprať prešívaný paplón alebo vankúš? Začnite výberom vhodného prášku na pranie. Na biele paplóny a vankúše používame prášok určený pre prianie bielej bielizne.

Odborné informácie o našich výrobkoch

Podrobné informácie o paplónoch, vankúšoch a chráničoch na matrace

vyrábaných našou firmou v produktových radách K1 Celebrity 60, K1 Profesional 60, K1 Exclusive 60, K1 Optimum 60 a K1 Profesional 60 aloe vera nájdete na webovej stránke našej firmy ROTEXIM

Vysvetlivky pojmov

V tejto časti vám vysvetlíme význam niektorých slov, ktoré pre Vás môžu byť nezrozumiteľná alebo moc odborná, a alebo si len nie ste istí významom.

Jedná sa prevažne on Textilné názvy, týkajúce sa textilného bytového textilu z umelého vlákna ako sú

poťahy na matrac, prešívané paplóny vankúše .

© 2017, Rotexim akciová společnost – všetky práva vyhradené

Mapa stránok

eBRÁNA | B2C Brána |

Preskočiť na začiatok stránky