Úvod Prešívané paplóny Detské paplóny a vankúše PROFESIONAL detsky paplón s vankúšikom

PROFESIONAL detsky paplón s vankúšikom

PROFESIONAL detsky paplón s vankúšikom
Dětský set PROFESIONAL 90x130 + 40x60 - 1
Dětský set PROFESIONAL 90x130 + 40x60 - 2
Dětský set PROFESIONAL 90x130 + 40x60 - 3

Vaše bábätko bude spať ako v obláčiku. Tak úžasne jemný je detský prešívaný paplón zo 100% mikrovlákna. Pre našich najmenších chceme vždy to najlepšie. Detailné informácie

Cena s DPH € 15.35
Cena bez DPH € 12.68
 Stk
Dostupnosť produktov Skladom
Kód K1-00025/500

Základná špecifikácia PROFESIONAL detsky paplón s vankúšikom funkcie:

Rozmer paplóna     : 90x130 cm

Rozmer vankúšika : 40x60 cm

Vrchný materiál      : 100% mikrovlákno

Náplň  vankúšika   : 250g polyesterové guličky z dutého vlákna

Detailný popis PROFESIONAL detsky paplón s vankúšikom

Rad prešívaných posteľných výrobkov K 1®PROFESIONAL 60 bola vyvinutá a vyvzorovaná z vysoko kvalitného jemného 100% polyesterového mikrovlákna so špeciálnou úpravou. Tieto výrobky sú určené pre celoročné používanie aj veľmi náročnými zákazníkmi. Špeciálne upravený vrchný materiál prepožičiava prešívaným paplónom aj vankúšom hodvábny až broskyňový omak veľmi príjemný na dotyk, čo ešte umocňuje prešitý vzor a konfekčné spracovanie.

Náplň celoročných prešívaných paplónov K 1®PROFESIONAL 60 je zhotovená z jemných dutých silanizovaných priestorovo tvarovaných polyesterových vlákien. Prešívané paplóny K 1®PROFESIONAL 60 sú vyrábané modernou technológiou, ktorá využíva vrstvenie jednotlivých jemných pavučín z kvalitného polyesterového dutého vlákna do veľmi mäkkého rúna a následné jeho spevnenie vysoko ekologickú a zdravotne nezávadnú formou pri ktorej sa nepoužívajú chemikálie, ale rúno - polyesterová výplň prešívané paplónu sa spevňuje za pomocou špeciálnych polyesterových vlákien pri zvýšenej teplote.

Paplóny sú príjemne ľahké a splývavé, nie sú prašné a vynikajú vysokým stupňom alergickej neutrality.

Prešívané vankúše K 1® PROFESIONAL 60 sa veľmi ľahko tvarujú a prevzdušňujú naklepáváním. Ďalšie zásadné výhodou týchto vankúšov je všitý zips v bočnom šve, ktorý umožňuje individuálne regulovať množstvo guličkové náplne. Pre doplnenie objemu vankúšov predáváme  náhradné balenia polyesterových guličiek.

Pri znečistení je možné výrobky K 1® PROFESIONAL 60 prať podľa uvedených symbolov v práčkach do 60°C s tým, že použijeme max. 1/3 obvyklej dávky pracieho prostriedku a opakovaný cyklus plákania.

© 2017, Rotexim akciová společnost – všetky práva vyhradené

Mapa stránok

eBRÁNA | B2C Brána |

Preskočiť na začiatok stránky