Úvod Paplóny Detské paplóny a vankúše

Detské sety z dutého vlákna

Pre našich najmenších, chceme vždy to najlepšie. My Vám ponúkneme tri varianty detských setov. Všetky sú antialergické, ale líšia sa v použitých materiáloch. Dôležité však je, že používame rúno, ktoré nie je chemicky upravované. Spojenie vlákna v rúno vyrábame termicky.


  • Druhy katalógu

EXCLUSIVE detsky set

  • € 16.12 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Akčný Detský set: prešívaný paplón 90x135 cm a vankúš 40x60 cm. Tento detský set do postieľky…

-12%

PROFESIONAL detsky set

  • € 15.35 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Vaše bábätko bude spať ako v obláčiku. Tak úžasne jemný je detský prešívaný paplón zo 100% mikrovlákna. Pre…

CELEBRITY detsky set

  • € 21.12 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Detský set celebrity 60 JE určený najnáročnejším zákazníkom. Paplón aj vankúšik obsahuje vlákna "FILLWELL…Výbava detskej postieľky


Príchod bábätka je vždy veľká udalosť. Chystáme sa na to niekoľko mesiacov dopredu a zháňame informácie a nakupujeme. Čo sa týka detskej postieľky, potrebujeme matrac a ňom prešívaný chránič a prestieradlo. Zo začiatku stačí obyčajný chránič, ale akonáhle sa z bábätka stane batoľa, už viac vyhovuje nepriepustný chránič. S ním už nemusíte používať prestieradlo. Je to vlastne chránič a prestieradlo dohromady. Do postieľky samozrejme patrí prikrývka. Pozor bábätkám sa vankúšik pod hlavu nedáva, preto sa väčšinou vyrábajú detské sety s placatými vankúšikom. Niekto používa vankúšik len na ozdobu. Kedy dávať dieťaťu vankúšik je otázka, ktorá sa preberá na rôznych fórach a čo človek, to názor.

© 2017, Rotexim akciová společnost – všetky práva vyhradené

Mapa stránok

eBRÁNA | B2C Brána |

Preskočiť na začiatok stránky